AKTUALNOŚCI

Centra obróbcze wielkogabarytowe:

LB SERIA – Specyfikacja techniczna dostępna tutaj.

LH SERIA – Specyfikacja techniczna dostępna tutaj.

LD SERIA – Specyfikacja techniczna dostępna tutaj.

SVW SERIA – Specyfikacja techniczna dostępna tutaj.

 

 

 

 

 

 

Nowości firmy Leadwell

Firma Leadwell prezentuje Państwu w formie katalogu cały asortyment maszyn Leadwell wraz z nowościami, oprogramowaniem i funkcją zdalnego monitorowania LEADSKY (PDF).

Wizyta przedstawicieli MAR-TOOLS w fabryce Leadwell Taichung Tajwan

11 marca 2017 r. przedstawiciele firmy MAR-TOOLS uczestniczyli w  światowym spotkaniu agentów handlowych w fabryce maszyn Leadwell Taichung na Tajwanie. Spotkanie miało na celu zapoznanie agentów z linią produktów, z nowymi modelami maszyn. Podsumowaniem spotkania było zwiedzanie fabryki Leadwell. Na targach TIMTOS dwuwrzecionowe centrum tokarskie Leadwell TW-8M zostało wyróżnione nagrodą „Award of Eminence”.

Fotorelacja z targów TIMTOS Tajwan 7-12 marca 2017r.

Przedstawiciele firmy MAR-TOOLS biorą udział w XXVI edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek TIMTOS 2017 w Tajpej na Tajwanie w dniach 7-12 marca 2017 r. Targi TIMTOS są jednymi z największych targów obrabiarkowych na świecie i drugimi w Azji. W wydarzeniu tym biorą udział światowi i lokalni producenci z branży. Przemysł obrabiarkowy należy do filarów tajwańskiej gospodarki. Tajwan jest piątym największym eksporterem oraz siódmym największym producentem obrabiarek na świecie. Targi są współorganizowane przez TAMI i TAITRA.

Firma Leadwell prezentuje na targach TIMTOS 2017 cztery nowe modele maszyn: 4.5 osiowe centrum obróbcze BC-700, dwuwrzecionowe centrum tokarskie TW-8M, wielozadaniowe centrum tokarsko-frezarskie TM-1000 i tokarkę LTC-200.

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Zadzwoń: +48 663 41 61 61
lub wyślij zapytanie:

9 + 8 =