SZKOLENIA CNC

 

SZKOLENIA STACJONARNE

Firma MAR-TOOLS prowadzi stacjonarne szkolenia CNC w Centrum Szkoleniowym MAR-TOOLS. Zajęcia prowadzone są w nowoczesnej sali szkoleniowej wyposażonej we wszystkie pomoce multimedialne jak również w sali praktycznej, gdzie do dyspozycji mamy dwie maszyny produkcyjne (Tokarka CNC ze sterowaniem Fanuc jak również Frezarka CNC). Szkolenia odbywają się w grupach po około 8-10 osób. Program szkoleń można pobrać z zakładki poniżej. Czas trwania całego szkolenia to 50 godzin (5 dni).

Szkolenia prowadzą osoby z wykształceniem technicznym i wieloletnim doświadczeniem w branży CNC jako operatorzy, technolodzy, programiści.

Całkowity koszt szkolenia (z noclegami) to 1800 złotych +200 złotych wpisowe

Całkowity koszt szkolenia (bez noclegów) to 1500 złotych +200 złotych wpisowe

W cenę kursu wliczone są:

noclegi dla uczestników szkoleń (pokoje 2-3 osobowe)

śniadania dla uczestników szkoleń

obiady dla uczestników szkoleń

przerwy kawowe

materiały dydaktyczne: instrukcje, notesy, przybory do pisania, programy symulacyjne, prezentacje multimedialne i filmy instruktażowe

certyfikat ukończenia kursu w polsko-angielskiej wersji językowej

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje stosowny certyfikat ukończenia szkolenia!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Centrum Szkoleniowego MAR-TOOLS:

SZKOLENIA U KLIENTA

Firma MAR-TOOLS prowadzi szkolenia z obsługi i programowania tokarek i frezarek sterowanych numerycznie CNC maszyn ze sterowaniem: Fanuc, Heidenhain iTNC 530, SINUMERIK 810-828 (ISO jak również SHOPMILL, SHOPTURN), GSK, FAGOR, HASS itp. Kursy, które prowadzimy odbywają się na obrabiarce klienta, w jego fabryce, w terminie nie kolidującym z produkcją. Dzięki temu klient nie traci cennego czasu na dojazdy, nie wydaje pieniędzy na hotel i delegacje dla pracowników, nie generuje przestojów w produkcji, a co za tym idzie niepotrzebnych kosztów. Przyszły operator uczy się obsługi maszyny, na której już za chwilę będzie pracował! Zakres tematyczny kursu przygotowujemy indywidualnie dla potrzeb klienta biorąc pod uwagę stopień zaawansowania kursantów.

SZKOLENIA Z ZAKRESU OBSŁUGI PROGRAMU ZW3D CAD/CAM

Firma MAR-TOOLS jako oficjalny partner głównego dystrybutora programu ZW3D na Polskę firmy 3D Master prowadzi również szkolenia w zakresie oprogramowania ZW3D CAD/CAM. Szkolenia mogą odbywać się bezpośrednio u klienta jak również on-line.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani takimi szkoleniami prosimy przesłać zapytanie jakie szkolenie Państwa interesuje, a my prześlemy Państwu ofertę na szkolenie.

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje stosowny CERTYFIKAT ukończenia kursu.

Z NASZYCH SZKOLEŃ SKORZYSTALI:

ReWaS GmbH & Co. KG – Siegen – Niemcy

GARAGE AUTO GB – Sainte Genevieve – Francja

BUMAR ELEKTRONIKA S.A. – oddział Wrocław

RAPZ Sp. z o.o. – Dąbrowa Górnicza

Łysoń Sp. z o.o. Sp. K. – Sułkowice

Centrum Kształcenia Zawodowego w Radomiu

Versusgas – Mińsk Mazowiecki

Zespół Szkół Mechanicznych – Poznań

Kent S.C. – Turek

Olmark – Zakład Mechaniczno-Ślusarski – Koziebrody

POBIERZ PROGRAM SZKOLEŃ

POTRZEBUJESZ POMOCY?

Zadzwoń: +48 663 41 61 61
lub wyślij zapytanie:

12 + 10 =